• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KMM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KMM. Jeżeli chcesz otworzyć plik KMM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KMM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
K-Meleon Macro Module Format K-Meleon

Co to jest plik KMM?

Macro stworzony dla K-Meleona, lekkiej przeglądarki internetowej opartej na silniku Gecko. Zapisany w formacie tekstowym i zawiera kod napisany w języku macierzystym K-Meleon. Dodaje dodatkowe funkcje i funkcjonalność po zainstalowaniu K-Meleon.

Aby zainstalować plik KMM, wybierz Edytuj> Konfiguracja> Makra definiowane przez użytkownika z poziomu K-Meleona. Następnie utwórz nowy plik tekstowy i wstaw kod makra. Na koniec Zapisz plik z rozszerzeniem ".Kmm" i zrestartuj K-Meleona.

Jak otworzyć plik KMM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KMM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KMM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KMM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KMM

Inne problemy z plikiem KMM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KMM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KMM:

  • plik KMM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KMM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KMM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik