• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KMCOBJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KMCOBJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik KMCOBJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KMCOBJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kinemac Sprite Object Format Kinemac

Co to jest plik KMCOBJ?

Obiekt 3D, który można importować do animacji Kinemac. Po otwarciu lub utworzeniu pliku .KMC można przeciągnąć go do okna etapu. Może zawierać odniesienia do obrazów lub klipów wideo, które zostały zastosowane do sprite'a.

Domyślnie pliki KMCOBJ nie są zapisywane razem z ich odnośnikami. Aby zapisać sprit z powiązanym obrazem i teksturą filmu, przytrzymaj klawisz Option i przeciągnij plik KMCOBJ do Findera.

Jak otworzyć plik KMCOBJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KMCOBJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KMCOBJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KMCOBJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KMCOBJ

Inne problemy z plikiem KMCOBJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KMCOBJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KMCOBJ:

  • plik KMCOBJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KMCOBJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KMCOBJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik