• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KHD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KHD. Jeżeli chcesz otworzyć plik KHD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KHD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Dynamics AX Kernel Help Data Format Microsoft

Co to jest plik KHD?

Sklepy pomocy dokumentacji dla jądra systemu Microsoft Dynamics AX. Zawiera informacje, które można uzyskać, korzystając z systemu pomocy online Dynamics AX.

Główna dokumentacja pomocy jest przechowywana w pliku .AHD.

Jak otworzyć plik KHD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KHD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KHD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KHD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KHD

Inne problemy z plikiem KHD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KHD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KHD:

  • plik KHD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KHD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KHD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik