• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik KFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kofax Group 4 Bitmap Graphics Format Kofax

Co to jest plik KFX?

Obraz rastrowy stworzony przez oprogramowanie do skanowania i przetwarzania obrazu Kofax. Zawiera grafikę sformatowaną jako obraz grupy 4 firmy Kofax. Zawiera 128 nagłówków bajtów, zawierające informacje o rozmiarze zdjęcia, utworzeniu daty, zmianie daty, głębokości i rozdzielczości. Zawiera również pole tekstowe opisu.

Jak otworzyć plik KFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KFX

Inne problemy z plikiem KFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KFX:

  • plik KFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik