• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KES. Jeżeli chcesz otworzyć plik KES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kurzweil 3000 Document Format Kurzweil Educational Systems

Co to jest plik KES?

Dokument stworzony przez Kurzweil 3000, aplikację wspomagającą naukę zawierającą tekst na mowę dla uczniów, którzy zmagają się z czytaniem. Zapisuje dokument, który został zeskanowany do programu przy użyciu technologii OCR.

Pliki KES mogą być wyróżnione i oznaczone różnymi narzędziami do robienia notatek. Mogą być również odczytywane z wykorzystaniem tekstu Kurzweil 3000 do funkcji mowy.

Jak otworzyć plik KES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KES

Inne problemy z plikiem KES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KES:

  • plik KES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik