• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDK. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kodak Proprietary Decimated TIFF Format Kodak

Co to jest plik KDK?

Odmiana standardowego formatu obrazu .TIFF stosowanego przez wybrane kamery Kodak. Przyjęty przez NASA do pobierania cyfrowych zdjęć z kosmosu, które są podejmowane przez aparaty Kodak, takie jak Kodak DCS460.

Jak otworzyć plik KDK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDK

Inne problemy z plikiem KDK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDK:

  • plik KDK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik