• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDENLIVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDENLIVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDENLIVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDENLIVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kdenlive Project Format Kdenlive

Co to jest plik KDENLIVE?

Projekt edycji wideo stworzony przez firmę Kdenlive, edytor wideo open source dla systemu Linux. Zapisany w formacie XML i zawiera odniesienia do plików audio i wideo, a także układ klipów na osi czasu edycji. Mogą być eksportowane do formatów DVD, MPEG2, .MP4 i innych.

Jak otworzyć plik KDENLIVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDENLIVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDENLIVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDENLIVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDENLIVE

Inne problemy z plikiem KDENLIVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDENLIVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDENLIVE:

  • plik KDENLIVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDENLIVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDENLIVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik