• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KDE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KDE. Jeżeli chcesz otworzyć plik KDE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KDE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kaspersky KryptoStorage Encrypted Format Kaspersky Labs

Co to jest plik KDE?

Plik utworzony przez KryptoStorage i inne produkty antywirusowe i ochronne komputerów firmy Kaspersky. Zapisuje archiwum plików w zabezpieczonym hasłem szyfrowanym formacie. Umożliwia użytkownikom bezpieczne przechowywanie i archiwizowanie poufnych danych osobowych.

Kaspersky Labs nie oferuje już KryptoStorage jako samodzielnego produktu. Zamiast tego firma zaleca stosowanie oprogramowania Kaspersky PURE do ochrony danych osobowych. Kaspersky PURE umożliwia użytkownikom tworzenie zaszyfrowanych dysków wirtualnych, które zawierają plik KDE, który bezpiecznie przechowuje dane. Program oznaczy ten typ pliku jako "rozszerzenie powłoki KAV".

Jak otworzyć plik KDE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KDE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KDE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KDE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KDE

Inne problemy z plikiem KDE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KDE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KDE:

  • plik KDE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KDE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KDE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik