• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik KBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Keyboard Script Saved Keystrokes Format PC Dirck

Co to jest plik KBS?

Skrypt używany przez skrypt klawiaturowy, program do automatyzacji klawiszy. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera instrukcje dotyczące naciśnięć klawiszy. Służy do zapisywania powtarzających się sekwencji klawiszy. Funkcje podobne do makra, które jest wyzwalane kluczową kombinacją.

Jak otworzyć plik KBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KBS

Inne problemy z plikiem KBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KBS:

  • plik KBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik