• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KB2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KB2. Jeżeli chcesz otworzyć plik KB2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KB2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Carroll-Net Kleo Backup Format Carroll-Net

Co to jest plik KB2?

Archiwum kopii zapasowej utworzone przez Kleo Bare Metal Backup for Servers, program służący do tworzenia kopii zapasowych i klonowania plików komputerowych. Może przechowywać cały system plików komputera, w tym system operacyjny, sterownik urządzenia i pliki aplikacji. Służy do klonowania lub tworzenia kopii zapasowych i przywracania wszystkich plików na dysku twardym.

Kopie zapasowe KB2 są znane z systemu plików, co oznacza, że ​​zachowują macierzystą strukturę systemu plików dla partycji dysku. Aby zaoszczędzić miejsce, kopie zapasowe Kleo nie przechowują niewykorzystanych bloków lub pustego miejsca na dysku i są kompresowane przy użyciu kompresji Gzip. Jednak nawet przy tych optymalizacjach przestrzeni kosmicznych nadal mogą one być bardzo duże w zależności od ilości danych do tworzenia kopii zapasowych.

Kleo to aplikacja, która nie działa w standardowym systemie operacyjnym, takim jak Mac OS X lub Windows. Zamiast tego, Kleo uruchamia się z płyty startowej. Zamiast ładować system operacyjny komputera, ładuje się podczas uruchamiania komputera.

Kleo jest kompatybilny z komputerami z procesorami Intel i obsługuje wiele typów plików systemu Mac, Windows i Linux, w tym NTFS, FAT32, UFS i HFS.

Kleo nie obsługuje typu systemu plików Ubuntu Ext4.

Jak otworzyć plik KB2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KB2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KB2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KB2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KB2

Inne problemy z plikiem KB2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KB2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KB2:

  • plik KB2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KB2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KB2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik