• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku K3G

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem K3G. Jeżeli chcesz otworzyć plik K3G, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku K3G

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3GP Mobile Phone Video Format Third Generation Partnership Project

Co to jest plik K3G?

Plik wideo utworzony w formacie 3GPP, ale korzysta z rozszerzenia znacznie mniej powszechnego niż rozszerzenie .3GP. Przechowuje wideo w formacie kompaktowym, który nadaje się do przesyłania i odtwarzania na urządzeniach mobilnych.

Jak otworzyć plik K3G?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku K3G jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi K3G z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem K3G którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik K3G

Inne problemy z plikiem K3G

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem K3G nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami K3G:

  • plik K3G którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku K3G z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik K3G nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik