• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku K3B

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem K3B. Jeżeli chcesz otworzyć plik K3B, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku K3B

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
K3b Burning Project Format K3b

Co to jest plik K3B?

Plik utworzony przez K3b, aplikację do nagrywania dysków dla KDE (desktop GUI systemu Linux). Zapisuje listę plików przeznaczonych do wypalania, a także docelowego formatu dysku. Może być używany do transmisji danych lub projektów płyt Audio CD.

Jak otworzyć plik K3B?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku K3B jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi K3B z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem K3B którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik K3B

Inne problemy z plikiem K3B

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem K3B nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami K3B:

  • plik K3B którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku K3B z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik K3B nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik