• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JWL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JWL. Jeżeli chcesz otworzyć plik JWL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JWL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio Jewel Case Format Roxio

Co to jest plik JWL?

Plik etykiet utworzony przez program Easy CD Creator, program służący do tworzenia i drukowania płyt CD. Zawiera lokalizacje wszystkich szablonów, motywów, obrazów i zasobów ikon związanych z obrazem przypadku klejnotów. Służy do drukowania etykiet CD lub osłony kopert.

Pliki JWL są zastępowane nowymi formatami używanymi w oprogramowaniu Roxio CD, ale mogą być używane przez program Easy Media Creator w wersji 10 lub starszej.

Jak otworzyć plik JWL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JWL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JWL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JWL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JWL

Inne problemy z plikiem JWL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JWL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JWL:

  • plik JWL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JWL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JWL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik