• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSXINC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSXINC. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSXINC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSXINC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ExtendScript Included Script Format Adobe Systems

Co to jest plik JSXINC?

Skrypt napisany w języku ExtendScript, rozszerzonej wersji JavaScript używanej przez aplikacje Adobe Creative Suite (CS). Zawiera zmienne i funkcje, które są używane jako biblioteki dla rozszerzenia CS. Służy do przechowywania funkcji, które można umieścić w innych plikach .JSX używając dyrektywy #include.

Technicznie pliki JSXINC są takie same jak pliki JSX. Jednak zgodnie z konwencją programiści powinni używać rozszerzenia ".Jsxinc" dla plików ExtendScript.

Ponieważ ExtendScript obsługuje dodatkowe funkcje, których nie obsługuje JavaScript, pliki JSXINC niekoniecznie są plikami JavaScript.

Jak otworzyć plik JSXINC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSXINC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSXINC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSXINC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSXINC

Inne problemy z plikiem JSXINC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSXINC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSXINC:

  • plik JSXINC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSXINC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSXINC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik