• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JST. Jeżeli chcesz otworzyć plik JST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java Server Page Oracle

Co to jest plik JST?

Strona wygenerowana przez serwer sieci Web napisana w języku JSP (JavaServer Page). Zazwyczaj zawiera kod HTML oprócz kodu JSP. Skompilowany do serwletu, który jest uruchamiany przez serwer sieci Web z obsługą języka Java, a następnie dostarczany do użytkownika jako strona sieci Web.

Dokumenty stron JavaServer znacznie częściej używają rozszerzenia .JSP.

Jak otworzyć plik JST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JST

Inne problemy z plikiem JST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JST:

  • plik JST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik