• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSS. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JAWS Script Source Format JACOsub

Co to jest plik JSS?

Plik utworzony przez JACOsub oprogramowanie do napisów. Przechowuje napisy wideo w formacie zwykłego tekstu i zapisuje sekwencje czasów, kiedy wyświetlać napisy tekstowe lub graficzne. Pierwotnie używany do nakładania angielskich napisów na japońskie filmy wideo, ale również do innych języków.

Format JSS jest obsługiwany przez kilka programów odtwarzania wideo. Pliki JSS mogą być konwertowane na inne formaty za pomocą edytorów napisów, takich jak warsztaty napisów URUWorks.

Jak otworzyć plik JSS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSS

Inne problemy z plikiem JSS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSS:

  • plik JSS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik