• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JAVA Server Page Format Oracle

Co to jest plik JSP?

Plik JSP to strona wygenerowana przez serwer. Jest podobny do pliku .ASP lub .PHP, ale zawiera kod języka Java zamiast ActiveX lub PHP. Kod jest analizowany przez serwer WWW, który generuje kod HTML wysyłany na komputer użytkownika.

Ponieważ kod Java jest analizowany na serwerze sieciowym, użytkownik końcowy nigdy nie widzi kodu JSP, ale tylko kod HTML generowany przez kod Java na stronie. Strony JSP można edytować przy użyciu programu do tworzenia stron WWW lub podstawowego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik JSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSP

Inne problemy z plikiem JSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSP:

  • plik JSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik