• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik JSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jazer Financial Format Jazer Solutions

Co to jest plik JSD?

Plik używany przez firmę Jazer, osobisty i profesjonalny program zarządzania finansami dla systemu Windows. Zapisano w formacie binarnym i zawiera dane finansowe użytkownika. Zastąpiony formatem .JSDA w późniejszych wersjach oprogramowania Jazer.

Jazer jest dostępny w trzech wersjach:

Jazer 100 - Finanse osobiste dla domu Jazer 200 - Akademickie finanse osobiste dla sal lekcyjnych Jazer 300 - Zarządzanie finansowe dla profesjonalistów

Jak otworzyć plik JSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JSD

Inne problemy z plikiem JSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JSD:

  • plik JSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik