• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JRPRINT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JRPRINT. Jeżeli chcesz otworzyć plik JRPRINT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JRPRINT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JasperReports Print Format Jaspersoft

Co to jest plik JRPRINT?

Plik utworzony przez JasperReports, bibliotekę programowania open source w Javie, służącą do tworzenia raportów. Zawiera całą treść raportu, na przykład nagłówki, stopki, układ strony, tekst i obrazy. Używane w połączeniu z plikiem .JASPER do "wypełnienia" raportu z danymi pochodzącymi ze źródła danych.

Pliki JRPRINT mogą być konwertowane programowo na różne formaty przy użyciu JasperReports, w tym .PDF, .XLS, .CSV, .RTF, .TXT, .XML i .HTML.

Jak otworzyć plik JRPRINT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JRPRINT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JRPRINT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JRPRINT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JRPRINT

Inne problemy z plikiem JRPRINT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JRPRINT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JRPRINT:

  • plik JRPRINT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JRPRINT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JRPRINT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik