• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik JPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Stereospic JPEG Format N/A

Co to jest plik JPS?

Stereoskopowy obraz JPEG używany do tworzenia efektów 3D z obrazów 2D. Zawiera dwa statyczne obrazy, jedno dla lewego oka i jedno dla prawego oka. Kodowane jako dwa obrazy obok siebie w jednym pliku .JPG.

Obrazy stereofoniczne zawierają dwie kopie tego samego obrazu, z których każda ma niewielkie odchylenia lub perspektywy. W ten sposób widz widząc efekt 3D z obrazów dwuwymiarowych podczas oglądania obrazu na jeden z trzech sposobów: Widok krzyżowy : przeglądarka patrzy na statyczny obraz obok siebie za pomocą " podczerwonego " spojrzenia Anaglyph Widok : oba obrazy są nakładane na siebie nawzajem, a przeglądarka nosi okulary 3D. Grafika 3D : aplikacja renderuje obrazy 2D w powstały obraz 3D. Pliki JPS można zapisywać za pomocą kamer stereofonicznych, które mają dwa lub więcej soczewek.

Jak otworzyć plik JPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JPS

Inne problemy z plikiem JPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JPS:

  • plik JPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik