• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JPN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JPN. Jeżeli chcesz otworzyć plik JPN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JPN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Japanese Noise-Word List Format Microsoft

Co to jest plik JPN?

Plik systemowy używany przez serwer indeksowy, usługa indeksowania wyszukiwania dołączona do systemu operacyjnego Windows. Zawiera listę słów angielskich i japońskich, które są wykluczane z wyszukiwania systemu Windows. Umożliwia systemowi Windows skuteczniejsze tworzenie informacji wyszukiwania, ponieważ słowa takie jak "z", "", "" i "" są wyłączone z indeksu.

Plik JPN o nazwie noise.Jpn znajduje się w katalogu C: WindowsSystem32. Oprócz angielskich słów hałasu, zawierają również japońskie słowa hałasu, takie jak あ, co oznacza "tam".

Jak otworzyć plik JPN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JPN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JPN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JPN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JPN

Inne problemy z plikiem JPN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JPN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JPN:

  • plik JPN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JPN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JPN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik