• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JP1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JP1. Jeżeli chcesz otworzyć plik JP1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JP1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Japanese (Romaji) Text Format N/A

Co to jest plik JP1?

Dokument tekstowy zawierający japońskie znaki kodowane w tekście ASCII. Sformatowany w Romaji, romańskiej wersji języka japońskiego. Można zobaczyć w programie Adobe Acrobat lub Reader, jeśli zainstalowane są czcionki japońskie.

Jak otworzyć plik JP1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JP1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JP1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JP1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JP1

Inne problemy z plikiem JP1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JP1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JP1:

  • plik JP1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JP1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JP1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik