• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JOY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JOY. Jeżeli chcesz otworzyć plik JOY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JOY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CryENGINE Facial Editor Joystick Settings Format Crytek

Co to jest plik JOY?

Plik ustawień utworzony przez Edytor twarzy, składnik oprogramowania do tworzenia gier SDK CryENGINE SDK. Zapisuje konfigurację joysticka dla joysticka służącego do konfigurowania ruchów twarzy dla postaci gry.

Joysticki są czasami używane do tworzenia wyrazów twarzy, a nie tworzenia ich programowo.

Jak otworzyć plik JOY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JOY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JOY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JOY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JOY

Inne problemy z plikiem JOY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JOY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JOY:

  • plik JOY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JOY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JOY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik