• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JO. Jeżeli chcesz otworzyć plik JO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jo Audio Format Abadie-jo

Co to jest plik JO?

Plik audio używany przez jo Audio Player, francuski program odtwarzania dźwięku. Przechowuje dźwięk w formacie zastrzeżonym, którego celem jest utrzymanie wysokiej jakości dźwięku przy jednoczesnym zmniejszeniu rozmiaru pliku. Bardziej popularnie korzysta z formatu .JO-7Z, który zawiera kompresję plików.

Interfejs użytkownika jo Audio Player jest zlokalizowany w języku francuskim.

Jak otworzyć plik JO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JO

Inne problemy z plikiem JO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JO:

  • plik JO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik