• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JNT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JNT. Jeżeli chcesz otworzyć plik JNT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JNT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Journal Note Format Microsoft

Co to jest plik JNT?

Dziennik utworzony przy użyciu oprogramowania do notatek z Windows Journal. Zazwyczaj utworzony na komputerze typu Tablet, ale może być również utworzony na standardowym komputerze z systemem Windows z zainstalowanym programem Windows Journal.

Pliki JNT mogą zawierać odręczne notatki i rysunki, podobnie jak dziennik fizyczny. Można je przeglądać za pomocą aplikacji Microsoft Windows Journal Viewer na komputerach, na których nie jest zainstalowany program Windows Journal.

Jak otworzyć plik JNT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JNT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JNT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JNT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JNT

Inne problemy z plikiem JNT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JNT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JNT:

  • plik JNT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JNT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JNT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku JNT
JNT do PDF