• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JMV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JMV. Jeżeli chcesz otworzyć plik JMV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JMV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jnes Record Format Jabsoft

Co to jest plik JMV?

Nagrywanie rozgrywki utworzone przez Jnesa, emulatora NES dla systemu Windows. Zapisuje stan pliku NES ROM (.NES lub .NSF), a także danych wejściowych użytkownika, aby można było odtworzyć dokładną rozgrywkę w oprogramowaniu. Nie zawiera rzeczywistych danych wideo (iE, no .AVI, .MP4, itd.). Mogą być udostępniane innym użytkownikom Jnes, którzy mogą oglądać powtórkę w Jnes.

Jeśli chcesz konwertować pliki JMV do filmu AVI, możesz wykonać kroki opisane w artykule dotyczącym nagrywania filmów Jabsoft.

Jak otworzyć plik JMV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JMV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JMV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JMV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JMV

Inne problemy z plikiem JMV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JMV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JMV:

  • plik JMV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JMV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JMV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik