• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik JHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ATG Dynamo Server Page (Java HTML) N/A

Co to jest plik JHTML?

Plik HTML zawierający kod Javy. Podobny do standardowego pliku .HTML, ale może obejmować funkcje Java, które są przetwarzane na serwerze, zanim strona zostanie wysłana do przeglądarki internetowej klienta. Może także uzyskać dostęp do informacji z bazy danych przy użyciu połączenia JDBC (Java Database Connectivity).

Pliki JHTML mogą być tworzone za pomocą Edytora dokumentów Dynamo firmy ATG (Art Technology Group) i mogą być analizowane na serwerze sieci Web z zainstalowanym serwerem Dynamo Application Server. Dynamo jest obecnie częścią pakietu oprogramowania ATG Commerce.

Jak otworzyć plik JHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JHTML

Inne problemy z plikiem JHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JHTML:

  • plik JHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik