• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JED. Jeżeli chcesz otworzyć plik JED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xilinx Integrated Software Environment Device Configuration Information Format Xilinx

Co to jest plik JED?

Plik projektu Xilinx JEDEC (wspólna elektronika urządzeń). Służy do programowania sprzętu komputerowego, takiego jak mikroprocesory. Musi być małymi literami (.Jed, nie .JED) w celu rozpoznania przez Xilinx iMPACT.

Jak otworzyć plik JED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JED

Inne problemy z plikiem JED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JED:

  • plik JED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik