• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik JDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat Job Definition Format Adobe Systems

Co to jest plik JDF?

Plik XML utworzony przez program Adobe Acrobat, aplikację służącą do tworzenia i edytowania dokumentów .PDF. Zawiera instrukcje dotyczĘ ... ce biletu pracy i obiegu pracy dla drukowania. Mogą zawierać wymagania dotyczące atramentu, kolejność stron, ilości wydruku, profile preflight i inne wymagania.

Pliki JDF są używane do ułatwienia komunikacji między projektami, produkcją, drukowaniem i drukowaniem. Często są one rozpowszechniane przez dostawcę usług drukarskich, dzięki czemu dokumenty są drukowane zgodnie z ich standardami.

Jak otworzyć plik JDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JDF

Inne problemy z plikiem JDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JDF:

  • plik JDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik