• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JCZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JCZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik JCZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JCZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Liquid Motion Animation Format Microsoft

Co to jest plik JCZ?

Animacja internetowa, która może zawierać zarówno tekst, jak i obraz. Używa silnika Java, kompatybilnego z wieloma platformami. Utworzony przez program Microsoft Liquid Motion, który został przerwany.

Jak otworzyć plik JCZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JCZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JCZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JCZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JCZ

Inne problemy z plikiem JCZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JCZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JCZ:

  • plik JCZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JCZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JCZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik