• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JBI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JBI. Jeżeli chcesz otworzyć plik JBI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JBI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Motoman Robot Job Format Motoman

Co to jest plik JBI?

Plik roboczy stworzony przez oprogramowanie do programowania robota Motoman. Zawiera instrukcje ruchu i innych czynności sterujących robotem. Można zaprogramować i symulować w trybie offline, a następnie przesłać do bazy danych robotów.

Oprogramowanie Motoman jest stosowane przede wszystkim w ustawieniach przemysłowych, ale także w środowiskach akademickich w celu nauczania programowania robota. Roboty motoman mogą być użyte do takich zadań jak montaż, manipulacja, pielęgnacja maszyn, pakowanie, paletyzacja, malowanie i spawanie.

Motoman jest firmą Yaskawa.

Jak otworzyć plik JBI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JBI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JBI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JBI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JBI

Inne problemy z plikiem JBI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JBI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JBI:

  • plik JBI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JBI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JBI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik