• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik JAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java Language Source Code Format Oracle

Co to jest plik JAV?

Zawiera kod źródłowy programu napisany w języku programowania Java. Może być jednym z wielu plików źródłowych Javy w projekcie programowania lub może zawierać cały kod źródłowy w jednym pliku.

Pliki źródłowe Javy zazwyczaj mają rozszerzenie .JAVA.

Jak otworzyć plik JAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JAV

Inne problemy z plikiem JAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JAV:

  • plik JAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik