• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JAR.PACK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JAR.PACK. Jeżeli chcesz otworzyć plik JAR.PACK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JAR.PACK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle Pack200 Packed JAR Format Oracle

Co to jest plik JAR.PACK?

Plik utworzony przez Pack200, narzędzie Java 1.5.0 służące do pakowania plików .JAR. Zawiera skompresowany plik JAR. Często używane przez klientów oprogramowania Java do pobierania plików JAR przez Internet.

JAR.PACK są powszechnie postrzegane jako pliki .PACK lub .PACK.GZ.

Jak otworzyć plik JAR.PACK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JAR.PACK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JAR.PACK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JAR.PACK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JAR.PACK

Inne problemy z plikiem JAR.PACK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JAR.PACK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JAR.PACK:

  • plik JAR.PACK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JAR.PACK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JAR.PACK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik