• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik JAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java Application Descriptor Format Oracle

Co to jest plik JAD?

Plik deskryptora, który opisuje zawartość MIDleta, typu programu Java opracowanego dla maszyny wirtualnej Java ME (Micro Edition). Może zawierać informacje o ochronie DRM. Często używany do pakowania gier Java i aplikacji opracowanych dla telefonów komórkowych.

MIDlety zawierają pliki JAD i .JAR (Java Archive).

Jak otworzyć plik JAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JAD

Inne problemy z plikiem JAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JAD:

  • plik JAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik