• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JA. Jeżeli chcesz otworzyć plik JA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jet Archive N3V Games

Co to jest plik JA?

Plik gry używany przez silnik Jet'a (poprzednio Auran). Zapisuje skompresowane archiwum plików gier i może zawierać modele gier 3D i inne informacje. Umożliwia scalanie zasobów gier zamiast wielu plików.

Silnik Jet jest używany do gier Trainz, takich jak Railz Railroad Simulator 12.

Jak otworzyć plik JA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JA

Inne problemy z plikiem JA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JA:

  • plik JA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik