• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku J2I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem J2I. Jeżeli chcesz otworzyć plik J2I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku J2I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jazz Jackrabbit 2 Internet Server Link Format Epic Games

Co to jest plik J2I?

Plik tekstowy zawierający ustawienia połączenia internetowego dla gry wieloosobowej Jazz Jackrabbit 2. Zawiera adres IP serwera obsługującego grę. Można pobrać ze stron internetowych, które zawierają listę aktywnych gier w stylu Jazz 2.

Więcej informacji na temat Jazz Jackrabbit 2 Online, w tym pomocy dotyczącej plików J2I oraz listy aktywnych gier wieloosobowych, można znaleźć na stronie Jazz2Online.

Jak otworzyć plik J2I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku J2I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi J2I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem J2I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik J2I

Inne problemy z plikiem J2I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem J2I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami J2I:

  • plik J2I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku J2I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik J2I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik