• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IZZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IZZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik IZZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IZZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Isadora Media Control Project Format TroikaTronix

Co to jest plik IZZ?

Projekt medialny zapisany przez Isadora. Zapewnia graficzne środowisko programowania do zarządzania mediami cyfrowymi i urządzeniami zewnętrznymi. Umożliwia interaktywną kontrolę mediów cyfrowych, ze szczególnym naciskiem na manipulowanie cyfrowym wideo w czasie rzeczywistym. Obsługuje dane audio, wideo i MIDI.

Projekty Isadora są tworzone przy użyciu podstawowych elementów zwanych aktorami, które są dostępne w środowisku Isadora. Aktorzy mogą wykonywać podstawowe funkcje, takie jak oczekiwanie na zdarzenia MIDI lub zaawansowane funkcje, takie jak wypaczenie klipów wideo. Aktorzy mogą być połączeni ze sobą, aby instruować program, jak reagować na zdarzenia na żywo.

Jak otworzyć plik IZZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IZZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IZZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IZZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IZZ

Inne problemy z plikiem IZZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IZZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IZZ:

  • plik IZZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IZZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IZZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik