• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IZE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IZE. Jeżeli chcesz otworzyć plik IZE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IZE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IZArc Encrypted Archive Format IZArc

Co to jest plik IZE?

Własny format kompresji używany przez IZArc, program do kompresji plików i dekompresji. Zapisuje archiwum plików i folderów. Obsługa szyfrowania i ochrony hasłem w celu bezpiecznego przechowywania i przesyłania archiwów.

Jak otworzyć plik IZE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IZE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IZE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IZE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IZE

Inne problemy z plikiem IZE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IZE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IZE:

  • plik IZE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IZE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IZE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik