• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IXB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IXB. Jeżeli chcesz otworzyć plik IXB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IXB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ulead Disk Image Format Corel

Co to jest plik IXB?

Plik utworzony przez Ulead DVD MovieFactory i Ulead Burn.Now, które są programami służącymi do tworzenia i nagrywania płyt. Zawiera obraz dysku, który przechowuje strukturę plików i całą zawartość dysku. Służy do nagrywania płyt CD i DVD.

Pliki IXB mogą być otwierane w programie Burn.Now lub DVD MovieFactory i zapisywane jako pliki .ISO.

Pliki IXB mogą być bardzo duże, ponieważ zawierają cały obraz dysku.

Jak otworzyć plik IXB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IXB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IXB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IXB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IXB

Inne problemy z plikiem IXB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IXB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IXB:

  • plik IXB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IXB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IXB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik