• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IX2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IX2. Jeżeli chcesz otworzyć plik IX2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IX2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rebel Chess Program Database Format Corel

Co to jest plik IX2?

Plik używany przez program WordPerfect, edytor tekstu. Zawiera informacje kontaktowe, w tym nazwiska, adresy ulic. Numery telefonów i adresy e-mail. Znaleziono z nazwą addrbk.Ix2.

Pliki IX2 są używane przez starsze wersje programu WordPerfect.

Jak otworzyć plik IX2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IX2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IX2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IX2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IX2

Inne problemy z plikiem IX2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IX2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IX2:

  • plik IX2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IX2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IX2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik