• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IWI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IWI. Jeżeli chcesz otworzyć plik IWI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IWI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Infinity Ward Texture Format Activision

Co to jest plik IWI?

Plik graficzny używany przez silnik gier Infinity Ward, który był używany do niektórych gier strzeleckich Call of Duty i James Bond. Sklepy tekstur dla modeli gier. Używany do nakładania grafiki na NPC, broń, budynki, tereny i inne obiekty.

Tekstury IWI można konwertować do formatu .DDS za pomocą narzędzia IWI_X_DDS.

Silnik Infinity Ward został opracowany przy użyciu narzędzia id Tech 3 "Doom 3 Engine" jako podstawy. Dodaje on kilka ulepszeń efektu świetlnego.

Jak otworzyć plik IWI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IWI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IWI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IWI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IWI

Inne problemy z plikiem IWI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IWI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IWI:

  • plik IWI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IWI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IWI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik