• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IWDGT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IWDGT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IWDGT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IWDGT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IWeb Widget Format Apple

Co to jest plik IWDGT?

Pakiet Widget używany przez firmę Apple iWeb, narzędzie do tworzenia witryn sieci Web dla systemu Mac OS X. Zawiera pakiet zasobów sieci Web, który może być dołączony jako samodzielny składnik strony sieci Web. Służy do wstawiania pasków nawigacyjnych, nagłówków, stopek, kanałów RSS i innych elementów na stronach internetowych.

Program iWeb zawiera kilka wstępnie zainstalowanych widżetów, które znajdują się w następującym katalogu katalogu aplikacji: / Contents / Resources / Widgets /. Każdy widget zawiera zawartość sieci Web, na przykład obrazy, strony HTML i pliki JavaScript.

GoogleAds.Iwdgt - widget Google AdSense

GoogleMap.Iwdgt - widget Google Maps

YouTube.Iwdgt - widżet YouTube

Kanał RSS.Iwdgt - widżet RSS

Jak otworzyć plik IWDGT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IWDGT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IWDGT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IWDGT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IWDGT

Inne problemy z plikiem IWDGT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IWDGT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IWDGT:

  • plik IWDGT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IWDGT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IWDGT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik