• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IVT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IVT. Jeżeli chcesz otworzyć plik IVT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IVT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Beyond 20/20 Table Aggregate Data Format Beyond 20/20

Co to jest plik IVT?

Tabela danych utworzona przez ponad 20/20 analizy statystycznej i oprogramowania do wizualizacji danych. Może być udostępniany za pośrednictwem sieci Web za pomocą oprogramowania Beyond 20/20. Używa systemu OLAP, który jest zgodny z technologiami Microsoft Web.

Pliki IVT można wyświetlać na komputerze stacjonarnym za pomocą aplikacji do przeglądarek Professional Browser lub przeglądać je za pośrednictwem przeglądarki sieci Web za pomocą aplikacji WWW perspektywy i serwera danych internetowych (WDS).

Jak otworzyć plik IVT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IVT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IVT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IVT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IVT

Inne problemy z plikiem IVT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IVT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IVT:

  • plik IVT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IVT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IVT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik