• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IVF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IVF. Jeżeli chcesz otworzyć plik IVF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IVF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Indeo Video Format Intel

Co to jest plik IVF?

Plik wideo utworzony w formacie wideo Indeo (IVF), który jest często nazywany "formatem wideo Intel". koduje dane wideo za pomocą kodera wideo Indeo. Używa typu wideo MIME / x-ivf i jest tworzony przez oprogramowanie do edycji wideo firmy Intel.

Jak otworzyć plik IVF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IVF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IVF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IVF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IVF

Inne problemy z plikiem IVF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IVF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IVF:

  • plik IVF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IVF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IVF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik