• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IVD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IVD. Jeżeli chcesz otworzyć plik IVD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IVD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bitdefender Incremental Virus Definitions Format Bitdefender

Co to jest plik IVD?

Plik używany przez oprogramowanie Bitdefender antywirusowe i internetowe. Zapisuje aktualizacje definicji wirusów, które pomagają oprogramowaniu rozpoznawać najnowsze wirusy. Służy do uzupełniania pliku definicji wirusów bazą .CVD z nowymi aktualizacjami.

Okresowo definiuje się w pliku CVD bazowego. W takim przypadku definicje IVD są resetowane, ale mogą być ponownie aktualizowane przy użyciu najnowszych definicji wirusów do czasu kolejnego odświeżenia CVD.

Jak otworzyć plik IVD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IVD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IVD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IVD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IVD

Inne problemy z plikiem IVD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IVD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IVD:

  • plik IVD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IVD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IVD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik