• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IVA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IVA. Jeżeli chcesz otworzyć plik IVA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IVA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Surveillance Video Format N/A

Co to jest plik IVA?

Format wideo używany przez wiele systemów nadzoru wideo. Zwykle zawierają nagrania wideo zarejestrowane na urządzeniach telewizji przemysłowej (CCTV). Może być zapisany jako plik kopii zapasowej, który można zwykle oglądać przy użyciu oprogramowania dołączonego do systemu kamer wideo.

Jak otworzyć plik IVA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IVA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IVA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IVA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IVA

Inne problemy z plikiem IVA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IVA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IVA:

  • plik IVA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IVA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IVA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik