• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IV2I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IV2I. Jeżeli chcesz otworzyć plik IV2I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IV2I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Norton Ghost Disk Drive Image Symantec

Co to jest plik IV2I?

Przyrostowa kopia zapasowa utworzona za pomocą programu Norton Ghost. Zazwyczaj utworzony regularnie po zapisaniu pliku początkowej kopii zapasowej woluminów (.V2I). Może zostać przywrócony do innego poziomu przy użyciu oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych programu Norton Ghost.

Plik ".Iv2i" musi być zapisany wraz z pierwotnym plikiem kopii zapasowej ".V2i" w celu poprawnego działania. Norton Ghost został zmieniony na Ghost Solution Suite.

Jak otworzyć plik IV2I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IV2I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IV2I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IV2I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IV2I

Inne problemy z plikiem IV2I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IV2I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IV2I:

  • plik IV2I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IV2I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IV2I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik