• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITW. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
InTouch With Database Format Prairie Group

Co to jest plik ITW?

Prawdziwy format bazy danych używany przez program InTouch With, darmowej aplikacji bazodanowej dla systemu Mac OS. Dostosowane do przechowywania nazw i adresów oraz drukowania kopert i etykiet.

Dodatkowe informacje o programie InTouch With dostępne są na stronie www.Intouchwith.Com.

Jak otworzyć plik ITW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITW

Inne problemy z plikiem ITW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITW:

  • plik ITW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik