• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IconTweaker Theme Format Joost Verburg

Co to jest plik ITT?

Plik utworzony przez IconTweaker, darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikom na zmianę ikon Windows. Zawiera ustawienia dla motywu, w tym odwzorowanie ikon motywów na ich odpowiedniki w systemie Windows. Przechowywane w formacie XML.

Motywy programu IconTweaker mogą określać zastępowanie wszystkich ikon systemu Windows, w tym ikonę Mój komputer, Kosz i Moje dokumenty oraz ikony folderów, plików i menu startowego.

Pliki ITT zazwyczaj są pakowane razem z plikiem .ICL lub wieloma plikami .ICO. Mogą być pakowane w skompresowane pliki .ITA do transferu przez Internet.

Jak otworzyć plik ITT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITT

Inne problemy z plikiem ITT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITT:

  • plik ITT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik