• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ITR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ITR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ITR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ITR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Icy Tower Format Muskedunder Interactive

Co to jest plik ITR?

Gra powtórzona przez Icy Tower, gra skokowa, w której gracze próbują uzyskać wysokie wyniki. Zapisuje dane wejściowe i ruchy gry na poziom, który był wcześniej odtwarzany. Może zawierać komentarze graczy. Służy do dzielenia się remikami z przyjaciółmi.

W systemie Windows pliki ITR są zapisywane w profilu [nazwa_profilu], który wyświetla katalog instalacji gry.

Jeśli otrzymasz plik ITR, możesz kliknąć go dwukrotnie, aby odtworzyć powtórkę (zakładając, że Icy Tower jest zainstalowany w systemie Mac lub Windows).

Jak otworzyć plik ITR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ITR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ITR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ITR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ITR

Inne problemy z plikiem ITR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ITR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ITR:

  • plik ITR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ITR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ITR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik